هزینه های شرکت درکنفرانس

 

هزینه ثبت نام غیر حضوری (برای یک مقاله)                    1.800.000 ریال

هزینه ثبت نام حضوری                                                       400  EURO

بسته ثبت نام شامل دریافت موارد زیر خواهد شد:

گواهی پذیرش مقاله با ذکر نام تمام نویسندگان

* بصورت کلی بسته ها شامل یک عدد گواهی با ذکر نام تمام نویسندگان ممهور به مهر کنفرانس، هولوگرام ضد تقلب، پرس شده می باشد.

 هزینه هر مقاله اضافی به شرط یکسان بودن نویسنده مسئول 130.000 تومان می باشد.

هزینه ثبت نام حضوری، شامل حضور در کنفرانس، پذیرایی نهار و 2 وعده میان وعده، دریافت پکیج کنفرانس و دریافت گواهینامه حضور در کنفرانس + گواهینامه پذیرش مقاله می باشد.

 * برای اطلاع از سایر خدمات خواهشمند است به پنل کاربری خود مراجعه نمایید.

 

خیلی مهم: نظر به سفارشات برای پروسیدینگ و نشریات و سایر خدمات، هزینه های واریزی به هیچ عنوان امکان عودت نداردند.
 
* توجه نمایید تنها مقالاتی شامل چاپ رایگان در تشریه SSRN ELSEVIER میشوند که در ابتدا بصورت انگلیسی ثبت گردند. ارسال مجدد مقالات به هیچ عنوان مورد قبول نخواهد بود.

ورود به سیستم

تاریخ های مهم


  • آخرین مهلت ارسال اصل مقالات1397/12/18
  • آخرین مهلت ثبت نام نهایی1394/12/20
  • کنفرانس1397/12/20

درباره کشور میزبان

 

فَرانسه با عنوان رسمی جمهوری فرانسه (به فرانسوی: République française) یکی از کشورهای اروپای غربی است که دارای منطقه‌ها و قلمروهای زیادی در آنسوی دریاها هست. فرانسه یکی از سه کشوری است که دارای سواحلی هم در دریای مدیترانه و نیز اقیانوس اطلس می‌باشد (دو کشور دیگر عبارتند از اسپانیا و مراکش). به دلیل شکل نقشهٔ این کشور، در زبان فرانسوی به آن لقب l’Hexagone (معنی: شش‌ضلعی) داده‌اند. فرانسه از شمال شرقی، شرق و جنوب غربی دارای مرزهای مشترک با بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان، سوئیس، ایتالیا، موناکو، اسپانیا و آندورا است. خاک کشور فرانسه در اروپا شامل مساحتی ۵۴۷٫۰۳۰ کیلومترمربعی می‌شود که با این شمار، فرانسه بزرگ‌ترین کشور در بین اعضای اتحادیه اروپا، از دید مساحت است. فرانسه همچنین دارای جاذبه‌های طبیعی بسیاری همچون جاذبه‌های ساحلی در مناطق شمالی و غربی و مناظر کوهستانی عمدتاً مربوط به رشته‌کوه‌های آلپ در بخش شرقی است.